The Rain Dizisinin Detaylı incelemesi, Konusu, Oyuncuları, İzlenir mi?

Danimarka yapımı olan The Rain dizisi dram ve bilimkurgu ağırlıktadır. +18 yaş üstü için idealdir. İlk sezonu yayınlanan dizi oldukça farklı öyküsüyle yüksek izlenme oranına sahiptir. Dolayısıyla dizinin 2. Sezonunun fragmanları kanalda yer almaya başlamıştır. NETFLİX platformuna özel dizilerdendir.

The Rain Dizi Konusu

The Rain bilimkurgu ve dram içeren bir dizidir. İlk sezonu çok ses getirmiş ve 2. Sezonun fragmanları dönmeye başlamıştır. Dizinin konusuna gelince İskandinavya Bölgesini ele geçiren virüs salgınından kurtulmak isteyen iki Danimarka’lı kardeşin bu salgından altı yıl sonra istedikleri yaşam tarzını benimsemeleri ve kendileri gibi düşünen gençlerin aralarına katılarak yaşamlarına özgürce devam etmek istemelerini konu almaktadır.

The Rain Oyuncuları

Danimarka yapımı olan bilimkurgu dizisinde Alba August, Mikkel Boe Folsgaard, Lukas Lokken, Jessica Dinnage, Natalie Madueno ve Clara Rosager gibi oyuncular dizide yer almıştır. Sürükleyici, duygusal sahneleriyle bilimkurgunun yanı sıra dram sahneleri de dizide mevcuttur.

The Rain Sezon Sayısı, Bölüm Sayısı, Bölüm Dakikası

NETFLİX dizi ve sinema platformuna özel olarak yapılan Danimarka yapımı olan dizi 2018 ve 2019 yıllarında yayınlanmış bölümleriyle çok fazla izleyiciye ulaşmıştır. Sıra dışı gerçekçi öyküsüyle izleyenlerinin kafasında soru işaretleri bırakan dizi yakın zaman içerisinde yeni sezonuyla beraber NETFLİX kanalında yer alacaktır. Şu ana kadar 6 bölüm olarak yayınlanmıştır. Ortalama 42 dakika şeklinde yayınlanan dizinin yeni bölümleri sabırsızlıkla beklenmektedir.

The Rain İzlenir Mi?

Danimarka yapımı olan ve gerçekçi öyküsüyle izleyenlerde merak uyandıran diziniz ilk 6 bölümü izleyicilerden olumlu yorumlar almıştır. Dolayısıyla dizinin yeni sezonunun da olumlu geri dönüşler alacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

The Rain İMDB Puanı, İzleyici Yorumları

Orijinal bir NETFLİX dizisi olan The Rain 6,3 oranında İMDB puanına sahiptir.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top