Skins Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

thumbnail

Skins Tanıtım

2007-2013 yılları arasında yayınlanan dizi bir gençlik dizisi olmasına rağmen birçok yaş grubuna hitap etmeyi başarmış ve beğeni ile izlenmiş bir dizi olarak karşımıza çıkıyor.

Skins Dizi Konusu

Dizi gençlik dizisi olduğu için her bir karakterin ayrı ayrı hikayesi anlatılıyor. Gençlerin sorunlu aile hayatlarını, zararlı alışkanlıkları, arkadaş ilişkileri, duygusal ve özel hayatları toplum bilinci ile ele alınıyor. Dizi uzun yıllar yayınlandığı için 7 jenerasyonun hikayesi ele alınıyor. 2. Sezondan itibaren dizi ileriki yıllara gidiyor bu nedenle oyuncu kadrosunda değişiklik yapılıyor ancak buna rağmen büyük bir ilgi ile karşılanıyor. Gençlerin yaşadıkları sıkıntılar, sorunlu ebeveyn ilişkileri ayrıntılı bir şekilde ele alındığı için yol gösterici özelliği de bulunan dizi hem aileler hem de gençler tarafından izleniyor.

Skins Oyuncu Kadrosu

Tony Stonem, Chris Miles, Cassie Ainsworth, Michelle Richardson, Anwar Kharral, Effy Stonem, Le Pere Tony, Malcolm, Posh Kenneth gibi oyuncular yer alıyor.

Dizi Hakkında

Dizi türü dram gençlik dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Jamie Brittain, Bryan Elsley üstleniyor. 61 bölümden oluşan dizi toplamda 7 sezon sürüyor. Ortalama bölüm sayısı 45 dk süren dizi konusu itibari ile de beğenilen diziler arasında yer alıyor. Imdb puanı da oldukça yüksek olan dizi ülkemizde Netfliks platformunda tüm bölümlerini izleme fırsatı sunuluyor. Dijital ortamda ulaşım kolaylığı sağlandığı için dizi günümüzde de birçok kişi tarafından beğeni ile izleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top