Misfits Dizi Konusu, Oyuncuları, Kullanıcı Yorumları

thumbnail

Misfits dizi konusu

Kamu hizmeti almış olan bir grup genç işledikleri suçlardan dolayı ceza almaya devam ederler. Gençler aldıkları ceza olan kamu hizmetlerini yaptığı sıra da bir fırtına çıkar bu gençler değişik güçler kazanmaya başladıklarını fark ederler. Dramatik tür de olan dizi uzun yıllarca ekran da kalarak birçok izleyici tarafından izlenme rekorları kırmıştır.

Misfits Oyuncuları

Misfits oyuncu kadrosunda Dexter Fletcher, Craig Parkinson, Alex Reid, Michelle Fairler gibi oyuncular yer almaktadır. Oyuncu kadrosu oldukça gelişmiş ve kaliteli kişilerden oluşmaktadır.

Misfits Sezon Sayısı, Bölüm sayısı, Bölüm dakikası

2009-2013 yılları arasında toplam da 37 bölümden oluşan bir dizidir. Her bir sezon toplam da 6 bölümden oluşan bir dizidir.

Misfits İzlenir Mi?

Drama dizisi olan Misfits dizisi drama severler açısından oldukça iyi ve kaliteli bir dizidir. İngiliz yapımı olan bir dizidir. Her bir karakterin ayrı ayrı özellikler bulunmaktadır. İçine kapanık ve arkadaş çevresi az olandan güç okuyabilene kadar çeşitli karakterler de kişiler bulunmaktadır.

Misfits İmdb Puanı, İzleyici Yorumları

İmdb de 10 puan üzerinden 8,3 puan alan bir dizidir. Diziyi farklı kılan ise kişilerin özel güçlerinin ortaya çıkmasıdır. Oldukça iyi bir puan alarak izleyicileri etkileyen Misfits dizisi izleyicilerden de tam puan almayı başarmış olan bir dizidir.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top