Louie Dizi Konusu ve Oyuncuları, İzlenir mi?

thumbnail

Louie Dizi Konusu

Ünlü komedyen Louis C.K.’nin kendi gerçek yaşamından kesitler sunan bir hikâye var karşımızda. Louie boşanmış ve iki çocuğuna bakan bir baba. Hayatı ise hem çocuklarına bakmakla hem de geçimini sürdürmek için sahnelerde komedi gösterisi yapmakla geçmekte. Tabii ki tüm bunların yanında bekâr bir baba olarak aşk hayatında da bazı gel-gitler oluyor.

Louie dizi oyuncuları

Louie dizisinin oyuncu kadrosunda Louis C.K. dışında Hadley Delany, Ursula Parker, Pamela Adlon, Steve Fabricant, Susan Kelechi Watson, Nick di Paolo, Todd Barry, Jim Norton ve Robert Kelly gibi isimler yer alıyor.

Louie sezon sayısı, bölüm sayısı, bölüm dakikası

29 Haziran 2010 ve 28 Mayıs 2015 yılları arasında beş sezon boyunca FX ekranlarına gelen Louie dizisinin bölüm süreleri 19 ila 42 dakika arasında değişiklik gösteriyor. Bölümler ortalama olarak 30 dakika civarında diyebiliriz. 3 Arts Entertainment, Pig Newton, Inc. Ve FX Productions ortak yapımcılığında hazırlanan dizinin ilk üç sezonu 13’er bölümden oluşurken; dördüncü sezon 14 ve aynı zamanda final sezonu olan beşinci sezon ise 8 bölümden oluşuyor.

Louie izlenir mi? IMDb puanı ve izleyici yorumları

Daha çok yetişkin kitleye hitap eden, içinde argo, küfürlü diyaloglar ve cinsellikle ilgili konuların işlendiği bir komedi dizisi var karşımızda. Dizinin IMDb platformundaki puanı ise olumlu düzeyde. Yaklaşık 75.000 kişinin puanlamasıyla dizinin IMDb ortalama puanı 8,5/10. Dizinin imdb sayfasını detaylı incelemek isterseniz: https://www.imdb.com/title/tt1492966/

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top