Gangs Of London Dizi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

thumbnail

Ülkemizde çok bilinen bir dizi olmamakla beraber aslında  Gangs of London yayınlanmakta başladığı an itibarıyla dünya çapında ses getirmeye başlamıştır. Bu yazıda da genel olarak Gangs of London dizi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında temel bilgiler verilecektir.

Gangs Of London Konusu

Dizinin adından da anlaşılabileceği gibi İngiltere’nin başkenti olan Londra kentinde son derece önemli bir suç teşkilatının başında olan Finn Wallace isimli liderlerinin öldürülmesi ile olaylar başlar. O döneme kadar suç çeteleri arasında kendi aralarında sağlanan denge bir anda alt üst olur. Taşlar tam anlamı ile yerinden oynar. Babasının intikamından son derece derinden etkilenen Sean Wallece babasının öldürülmesi üzerine babasının katillerini bulmak için intikam yemini eder ve böylece olaylar başlar. Dizide hız ve heyecan asla bitmiyor.

Dizi Hakkında Genel Bilgiler

Konusu hakkında üstte yer alan bilgileri verdikten sonra Gang of London isimli dizi için söylenebilecek belli başlı bazı şeyler ise şunlardır:

  • Dizinin ilk gösterim tarihi  23 Nisan 2020.
  • Şu ana dek toplamda 9 bölümü yayınlanmıştır.
  • Suç, aksiyon ve drama tarzında olan bir dizidir.
  • Dizinin yayınlandığı kanallar ise Cinemax ve Sky Atlantic kanallarıdır.
  • Dizi İngiliz Amerikan ortak yapımıdır.

Dizinin Cast Yapısı

Gangs of London isimli dizinin oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer alıyor: Joe Cole. Sean Wallace rolünde başrolde, Michelle Fairley, Marian Wallace, Scope Dirisu, Emmet Scanlan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top