Entourage Dizi Konusu ve Oyuncuları

thumbnail

Entourage Dizi Konusu

Hikâyesi dört yakın erkek arkadaşa odaklanan Entourage’da Hollywood’da yıldızı parlamaya başlayan, kariyeri iyi bir yükseliş ivmesi kazanan yakışıklı ve genç oyuncu Vince Chase karşımızda! Onu bu şöhret yolculuğunda yakın arkadaşları yalnız bırakmayacaktır. Dizide Hollywood’un baştan çıkarıcı, seksi, paranın konuştuğu, iç savaşların olduğu zorlu dünyasında ekibin iniş ve çıkışlarına tanıklık ediyoruz.

Entourage Dizi Konusu Oyuncuları

Entourage’da başrolleri Kevin Connoly, Jeremy Piven, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Jeremy Piven paylaşırken Rex Lee, Perrey Reeves, Emmanuelle Chriqui, Rhys Coiro, Scott Caan ve Debi Mazar gibi isimleri tekrar eden rollerle izliyoruz.

Entourage sezon sayısı, bölüm sayısı, bölüm dakikası

2004-2011 yılları arasında 8 sezon gibi oldukça uzun bir süre başarılı izlenme oranları ile ekran serüvenine devam eden Entourage, HBO kanalının en popüler dizileri arasında yer alıyor. Dizinin ilk sezonu 8, ikinci sezonu 14, üçüncü sezonu 20, dördüncü sezonu 12, beşinci sezonu 12, altıncı sezonu 12, yedinci sezonu 10 ve sekizinci sezonu 8 bölümden oluşuyor. Bölüm süreleri ise 30’ar dakikadan oluşmakta.

Entourage izlenir mi? IMDb puanı ve izleyici yorumları

Her bir sezonu kendi içinde eğlenceli dakikalar vadeden Entourage dizisinin IMDb puanı 8,4/10. 155.000 kişinin oylamaya katıldığını düşündüğümüzde karşımızda oldukça güçlü bir puan durmakta. HBO kanalının kalitesiyle uzun soluklu, keyifli ve çekici bir dizi arayanlar bu dizi tam size göre!

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top