Betty Dizisinin Konusu

thumbnail

HBO kanalında her Cuma günü saat 23.00’de yeni bölümleriyle ekrana gelen Betty dizisi ilk kavak yellerini estirdi. Amerikan yapımı olan komedi dizisi Betty, gençlik yıllarının tüm heyecanını ve avareliğini sevimli bir şekilde seyircisine aktarmayı başaran ender yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. 1 Mayıs 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan dizinin ilk sezonun 6 bölümden oluşturulması planladı.  Mos Crystal Moselle’nin orijinal filmi Skate Kitchen’dan uyarlanan Betty dizisi, başarılı yaratım ekibi ve oyuncu kadrosuyla başarılı bir gençlik hikayesi sunuyor.

Betty Konusu

Eğlenceli konusu ile dikkatleri üzerine çeken Betty dizisi kayak dünyasının tüm çarpıcılığını gözler önüne seriyor. Betty dizisi New York piyasasındaki kayak dünyasında erkek hegemonyasını yıkmak isteyen bir grup genç kızı konu ediniyor. Ancak genç kızlar için kaykay dünyasında adını duyurmak ve iz bırakmak oldukça zorlu bir serüvenin kapılarını aralayacak. Janay ve arkadaşlarının maceralarının hikayesini anlatan Betty dizisinin temelinde kadınların istemeleri durumunda her işi başarabilecekleri eğlenceli bir dille işlenmiştir.

BETTY DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Kristal Moselle tarafından yaratılan Betty dizisinin yapımcılığını Lesley Arfin, Igor Srubshchik ve Jason Weinberg üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Kristal Moselle’un oturduğu Betty dizisinin senaryo grubunda ise; Lesley Arfin, Patricia Breen, Moshe Ksher, Britta Lundin, Naima Ramos Chapman ve Veronica Rodriguez kaleme alıyor. Betty dizisinin oyuncu kadrosunda ise; Dede Lovelace, Moonbear, Nina Moran, Ajani Russell Rachelle Vinberg, Caleb Eberhardt, Edmund Donovan ve Katerina Tannenbaum yerini almıştır.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top