Better Call Saul 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Final Mi Yapıyor?

thumbnail

Better Call Saul 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Türkiye’de de çok popüler olan Breaking Bad dizisinin uzantısı olan Better Call Saul beşinci sezonunu geçtiğimiz günlerde noktaladı. Artık gözler büyük finale çevrildi!

Better Call Saul Final Yapıyor!

08 Şubat 2015’de başladığı ekran serüveninde beş sezonu deviren ve her sezon izleyici koltuklara çivileyen Better Call Saul’un önümüzdeki 6. sezonunun aynı zamanda final sezonu olacağı açıklandı. Peki, izleyiciler altıncı sezonu ne zaman izleyebilecek?

Better Call Saul 6. Sezon Başlangıç Tarihi

Şimdiye kadar Emmy ödüllerinde pek çok adaylık kazanmayı başaran yapımın altıncı ve final sezonu 2021 yılı içinde ekranlarda olacak. Dizinin resmi sosyal medya hesaplarından altıncı sezonun önümüzdeki yıl ekranlarda olacağı belirtilirken kesin bir başlangıç tarihi şimdilik verilmedi.

Better Call Saul Final Sezonu Detayları

Better Call Saul’un altıncı sezon çekimlerine önümüzdeki aylarda başlanması planlanıyor. Koronavirüs salgınının gidişatına göre çekimlere en erken vakitte başlanmaya çalışılacak. Ancak her şekilde yeni sezon 2021 yılına yetişecek. Final sezonuna dair bir diğer önemli detay ise sezonun bölüm sayısı konusunda ortaya çıkıyor. Yapımın ilk beş sezonu 10’ar bölümden oluşurken izleyiciyi son sezonda daha uzun bir serüven bekliyor olacak. Çünkü Better Call Saul altıncı sezon tam 13 bölümden oluşacak. Bob Odenkirk’in başrolünde olduğu dizinin yaratıcı ekibi böylelikle hikâyeye tam anlamıyla kafalarındaki gibi bir son verebilecekler.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top