Almost Happy Ne Zaman Çıkıyor, Konusu, Oyuncu Kadrosu, Detaylı İnceleme

thumbnail

Almost Happy

Netflix her defasında evrensel bir platform olduğunu gösteriyor. Dünyanın her yerinden diziler bu ekranda gösteriliyor. Onlardan sonuncusu kuşkusuz, Arjantin yapımı Almost Happy dizisidir. Yakın bir zamanda Gösterime girecek dizi oldukça beğenilecek gibi görünüyor. Nitekim son zamanlarda bu tür yabancı yapımlar oldukça ilgi görüyor.

Bunun en açık örneği La Casa De Papel fenomenidir. Dizi inanılmaz izlenme rakamlarına sahiptir. Her ne kadar konu olarak farklı olsalarda, Almost Happy’de yapılan yorunlara göre çok izlenecek bir yapım olarak duruyor. Komedi türündeki bu diziyi kaçırmamanız önemle tavsiye olunur.

Almost Happy Dizisinin Konusu

Arjantin’de yaşayan ve başarılı bir radyocu olan Sebastian, özel hayatında o kadar da başarılı değildir. Ayrılmasına rağmen eski eşine sırılsıklam aşıktır. Evli olarak olmasa bile onunla tekrar bir araya gelmek istemektedir. Bir yandan da çocuklarla ilgilenmek zorundadır.

Almost Happy Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Yapımın oyuncu kadrosunda Sebastian Wainraich, Natalie Perez, Santiago Korovsky gibi oyuncular yer alıyor. Sebastian Wainraich aynı zamanda dizinin yaratıcı kadrosunda da bulunuyor.

Almost Happy Dizisi Ne Zaman Çıkıyor?

Net olarak dizi 1 Mayıs 2020 tarihinden ilk bölümüyle prömiyerini yapmış olacak. Komedi türünde dizileri seviyorsanız, biraz Arjantin tadıyla bu bu diziyi tercih edebilirsiniz.

Almost Happy Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Yapım 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren dünyaca ünlü Netflix kanalında, 1.bölümü ile yayın hayatına başlamış olacak. Daha öncede belirtildiği gibi komediyi bir de Arjantin tadıyla izlemek isterseniz sakın kaçırmayın. İzlenebilirliği yüksek bir dizi sizleri bekliyor.

All Day And A Night Detaylı İnceleme

Netflix kanalında 1 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanacak All Day And A Night tema olarak hapishane filmidir denilebilir. İngiliz yapımı Yüksek Risk isimli film ile hikaye olarak benzerlikler taşıyan film, hapishane hayatı yaşayan baba ile oğulun hikayesini anlatıyor. İşlediği bir suç yüzünden hapishanede olan babası gibi olmayan genç Jahkor babası gibi suça karışıp hapishaneye düşmek istemektedir.

Kendisinin Oakland’da, ünlü bir rapçi olmak gibi bir hayali bulunur. Nitekim bunu başaramaz. Hayattaki rolü daha fazla ona mutlu olma şansı vermez ve bir suç işleyerek o da hapise düşer. Hapishanede onu daha çok kişisel gelişime dayalı bir yaşam beklemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top