Doom Patrol Dizi Konusu ve Oyuncuları

thumbnail

Doom Patrol Dizi konusu

Doom patrol dizisi süper kahraman dizisi olarak yayınlanmaktadır. Başlarına kötü şeyler gelen ve çok fazla kusuru olan kişileri de konu almaktadır. Dizi de yer alan bilim adamı Dr. Niles Caulder bazı yöntemler uygulayarak bu kusurları örtüyor ve karakterleri de tamamen dış dünyadan uzak tutmaya çalışmaktadır.

Doom Patrol Oyuncuları

Dizinin başrol oyuncuları Diane Guerrero, Alan Tudyk, Timothy Dalton,

Matt Bomer, Brendan Fraser, Matthew Zuk yer almaktadır. Oldukça iyi bir kadroya sahip olan dizi izlenmeye devam etmektedir. Çizgi roman dizilerini severler için kaçınılmaz olabilir.

Doom Patrol Kaç Sezon?

Doom patrol dizisi ilk sezon 6 bölüm olarak karşımıza çıkmıştır. Ancak dizinin konusu oldukça beğenilince dizi 2. sezon için de onay almıştır. Dizinin 2. sezonu ise bu yıl içerisinde yayınlanacaktır.

Doom Patrol Dizi Yorumları

Doom patrol dizisi genellikle çizgi dizi olarak izleyiciyle buluştuğu için birçok kişi tarafından da beğenilmiştir. Özellikle çizgi dizi severler tarafından olumlu yorumlar yapılmıştır. Doom patrol dizisinin imdb sitesinde puanı ise 10 üzerinden 8 olarak puanlanmıştır.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top