Altered Carbon 2. Sezon Ne Zaman

thumbnail

Altered Carbon 2. Sezon Ne Zaman

Altered Carbon 2. Sezon ne zaman çıkacak diye milyonlarca kişi bekliyor desek yalan olmaz. Herkesin beğenisini toplayan bir bilim kurgu dizisi olan Altered Carbon 27 şubat tarihinde ikinci sezonuna start verecek. Hatta bir video da paylaşan yapımcılar, yeni sezona ait sahneleri göstermemesi kafalarda soru işareti bıraktı.

İlk sezonuyla izleyenleri büyüleyen başarmış Altered Carbon, bilim kurgu dizilerinin arasında adeta zirveye çıktı. İkinci sezon onayını çok önceleri almış olmasına rağmen sessizliği korunmuştu. Uzun bir aradan sonra Netflix, nihayet çıkış tarihi ile ilgili bilgiyi verdi.

Tanıtım videosunda yeni bölümlerden sahne yoktu evet ama eski sahnelerden en azından oyuncu kadrosu ile ilgili birkaç ipucu vermişti.

Altered Carbon 2. Sezon Oyuncu Kadrosu

Altered Carbon 2. Sezon ne zaman başlayacak gibi sorular rafa kalktığına göre oyuncu kadrosuna bakalım. Yeni sezonda Anthony Mackie başrole geçecek. Anthony Mackie ikinci sezonda Takeshi Kovacs karakterine hayat verecek. Diziye yeni katılacak isimler arasında Renee Elise Goldsberry bulunuyor. Amerikan kökenli tecrübeli oyuncu, Altered Carbon filminin ikinci sezonunda Quellcrist Falconer rolüne bürünecek.

Altered Carbon 2. Sezon Konusu

Altered Carbon’un 2. Sezonunda Kovacs yine o meşhur kayıp aşkını aramakla geçirecek. Kayıp aşk Falconer’i bulma çalışmalarında kendisini hiç beklemediği bir anda Harlan’ın Dünyasında bulacak. Ancak Kovacs, bir cinayet davasına görevlendirilir. Diziye bu sezon yeni katılan oyunculardan olan Chris Conner ise Poe karakteri ile karşımızda. Poe, yalanların arkasına gizlenen gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken Kovacs ile yakınlaşacak.

Richard K. Morgan romanından ekranlara aktarılan Altered Carbon, günümüzden 300 yıl ileride ki bir ortamı konu ediniyor. İnsan bilincinin dijital ortama aktarılması ile ölümü yok etmeyi başaran insanların olduğu bir dünyada geçiyordu.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top