En İyi Angelina Jolie Filmleri

thumbnail

En İyi Angelina Jolie Filmleri

Yılların yaşlandırmadığı güzelliği ve yeteneğiyle büyüleyen oyuncu Angelina Jolie küçük yaşlardan itibaren film sektörünün içinde. Kendine has güzelliği ile tüm dünyada kadın erkek herkesi kendine hayran bırakıyor. Brad Pitt ile olan ilişkisi, evlilikleri ve çocukları ve en son ayrılıkları ile de çok konuşulmuştu. Ancak güzel oyuncu yer aldığı projelerde de başarısıyla adından söz ettiriyor. Çok sayıda filmde başrol olarak yer alan güzel oyuncunun sayısız ödülü var. İşte en iyi Angelina Jolie filmleri

Mr.& Mrs. Smith

Aksiyon türündeki bu filmde Brad Pitt ile başrolü paylaşan güzel oyuncu evli bir çifti canlandırıyor. Evli ve mutlu bir çift gibi görünen ama aslında birbirinden habersiz iki ajan olan çiftin konu edildiği filmde keyifli sahneler yer alıyor.

60 Saniye (60 Seconds)

Yine aksiyon türünde bir yapım olan filmde eski bir araba hırsızının kardeşini kurtarmak için yeniden hırsızlığa başlamak için zorlanması ele alınıyor. Angelina Jolie’nin ilk filmlerinden sayılabilecek bu filmde Jolie hırsızın sevgilisini canlandırıyor.

Aranıyor! (Wanted)

Bir kiralık katil olarak karşımıza çıkan Jolie, kiralık katil olduğunu öğrendiği ölen babasının izinden gitmek için azimli ve hırslı bir gencin eğitilmesi sürecini konu alıyor.

Malefiz (Maleficent)

Bu filme kadar canlandırdığı tüm rollerden arklı olarak karşımıza çıktığı bu filmde sevdiği adam tarafından ihanete uğrayan doğaüstü bir varlığı canlandırıyor. Yaşadığı ihanet sonrası değişimi ve intikamını konu ediyor. Tarzının dışında bir rolle karşımıza çıkan film en iyi Angelina Jolie filmleri listesinin başında yer alabilecek bir yapımdır.

Kemik Koleksiyoncusu ( The Bone Collector )

Başarılı ve sevilen bir dedektifin başına gelen talihsiz bir olay sonucu felç olmasının ardından Genç ve güzel bir polis olan Amelia’nın bir vakayı çözmek için birlik olmasıyla yaşadıkları anlatılır.

Turist ( The Tourist)

Dertlerden kaçmak için bir tren yolculuğuna çıkan yakışıklı adamın güzeller güzeli ve bir o kadar da gizemli bir kadınla yollarının kesişmesiyle başlayan hikâyede aşk arayan kahramanımızın kendini silahların koşturmanın içinde bulması hikâyesi ele alınmıştır. Ancak filmin sonunda işler hiç de tahmin edildiği gibi değildir. İki büyük yıldız Angelina Jolie ve Jhonny Depp’in buluştuğu bu film en iyi Angelina Jolie filmleri listesinin demirbaşıdır.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top