En İyi 10 Disney Channel Filmi

thumbnail

En İyi 10 Disney Channel Filmi

Film sektörlerinin vazgeçilmez yapım şirketlerinden bir tanesi olan Disney, şimdiye kadar sinema ve dizi sektöründe birçok dizi ve film ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Peki şimdiye kadar yayınlanan en iyi 10 Filmi hangisidir, film tutkunları için bunlardan kısaca bahsedelim.

Kayıp Balık Memo

7’den 70’e herkesin izlediği ve çok beğendiği bir film olan Kayıp Balık Memo, Disney yapımının şimdiye kadar en çok izlenen ve beğenilen animasyon filmidir. Denizlerde yaşayan bir balığın kaybolması sonrası hikayelerini anlatan bu film, özellikle gençler ve çocuklar tarafından oldukça beğenilmiş ve izlenmiştir.

Yukarı Bak

En iyi 10 Disney Channel Filmi arasında ikinci sırayı alan Yukarı Bak, filmi yine çocukların olduğu kadar büyüklerinde izlediği bir animasyon filmi olarak yer almıştır. Film’de bir aşk hikayesine de yer verilmiştir, bu şekilde birçok alanda animasyon görüntüleri kullanılmıştır.

Arabalar

Disney yapım şirketinin en çok izlenen filmlerinden bir tanesi olan Arabalar, filmi de oldukça beğenilmiş ve serisi de devam etmiştir.

Oyuncak Hikayesi

Sinemada yayınlandığı zaman oldukça büyük bir ilgi ile izlenen bu film, çok sevilmesinden dolayı günümüze kadar devam filmleri gelmiştir.

Kül Kedisi Sinderella

Kül Kedisi masalından sinemaya uyarlanan bu dizi, yine başta çocuklar olmak üzere oldukça fazla bir kişi tarafından izlenmiştir.

Tarzan

Masal kitabından sinemaya aktarılan bu film, yine oldukça beğenilmiş ve izlenme rekorları kırmış bir filmdir.

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Dünyaca beğenilen masalın sinemaya yansımış filmi Disney’in en iyi filmlerinden bir tanesi olarak izlenme ve beğenilme oranlarına göre yer almaktadır.

Pinokyo

Meşhur masalın filmi yine Disney tarafından çekilmiş tamamen animasyon tarzı olan filmlerden bir tanesidir.

Karlar Ülkesi

Animasyon filmlerin beğenilmesinden dolayı yakın zamanda yayınlanan bu film, yine çok beğenildi ve izlendi.

Güzel ve Çirkin

Meşhur masalın sinemaya yansımış hali olan bu film fazla izlenmesi, beğenilmesi ile En iyi Disney Channel Filmleri arasında yer almaktadır.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top