Transformers 5: Son Şövalye Filminin Konusu ve Oyuncuları

thumbnail

Transformers: The Last Knight (Tranformers 5: Son Şövalye), bilim kurgu film serisinin 5. parçasıdır. Devam filmi niteliğinde olan film  3 boyutlu, IMAX 2D ve IMAX 3D seçenekleri ile seyircisi ile buluşmuştur. Kahraman olmanın anlamını yeniden tanımlayan film, serinin diğer filmlerine büyük bir gönderme yapıyor. Diğer kült filmlere karşı hafif ironik göndermede bulunan filmde kötüler kahraman olurken; kahramanlar bu sefer avlanan konumda yer alıyor. Aksiyon ve macera severleri tahmin edecek filmde; felsefik öğeleri görmek mümkündür.

TRANSFORMERS: SON ŞÖVALYE FİLMİNİN KONUSU

Son Şövalye, Transformers serisinin efsane kahramanlarını paramparça ederken kahramanlık tanımını yeniden yapıyor. Bu seride insanlar ve Transformerlar ile savaşmak için Optimus Prime’a gidiyorlar. Geleceği kurtarmanın anahtarı ise geçmişin gizemli dünyasında saklanırken Transformerların sırlarının çözülmesi gerekiyor. Dünyayı kurtarmak için Cade Yeager, Bublebee; bir İngiliz Lordu ile bir Oxford proseförü güçlerini birleştiriyor.

TRANSFORMERS: SON ŞÖVALYE FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Michael Bay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda; Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Isabela Moner, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Santiago Cabrera, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Liam Garrigan, Jerrod Carmichael ve Mitch Pileggi gibi başarılı isimler yer alıyor.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top