Haunt Filmi Konusu, Fragmanı, Oyuncu Kadrosu, Detaylı İnceleme

thumbnail

Haunt Filminin Konusu Nedir? Fragmanına Nereden Ulaşılabilir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Vardır? Yayın Yeri Neresidir?

Dağıtımcılığını CJ Entertainment Turkey’in üstlendiği film, korku türündedir. ABD yapımı bir film olan Haunt, 8 Ağustos 2019’da Popcorn Frights Film Festivalinde ve 23 Ağustos 2019’da da FrightFest’te dünya prömiyerini yapmıştır. Ayrıca film, 13 Eylül 2019 tarihinde yapmış olduğu sınırlı gösterimde eleştirmenlerden olumlu görüşler almıştır.

Haunt’un yönetmenliğini Scott Beck ve Bryan Woods birlikte üstlenmektedirler. Filmin yapımcıları ise Todd Garner Mark Fasano Vishal Rungta Ankur Rungta ve Eli Roth’dir.

Filmin seneryosunu da Scott Beck ve Bryan Woods kaleme almışlardır.

Aksiyon dolu sahnelere sahip olan Haunt’un çekimleri Cincinati, Ohio’da yapılmıştır.

Haunt’un Konusu Nedir?

Filmin baş karakteri Harper, son derece sorunları olan erkek arkadaşından yeni ayrılmayı başarabilmiş bir kadındır. Cadılar Bayramından önce kendisi için yeni kararlar almaya başlar. Cadılar Bayramı için arkadaşlarıyla bir şeyler yapmak isteyen Harper, ziyaretçilerinin en büyük korkusuyla beslendiği ve başkalarına göre fazlasıyla perili olduğuna inanılan bir perili eve gidip oradaki ev oyununa katılır. Arkadaşlarıyla eğlencenin dibine varmayı uman Harper, evin içinde son derece korkunç olaylarla karşılaşacaktır. Bu ev oyununda bazı kabuslarının gerçek olduklarını görecekler.

Filmin Fragmanını Nereden İzlerim?

Filmin fragmanını izlemek için şu linki kullanabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=bXRGvxdHvZA

Haunt’un Oyuncu Kadrosunda Kimler Vardır?

Filmin başrolünü Katie Stevens üstlenmektedir. Bunun yanı sıra filmde Will Brittain, Andrew Caldwell, Shazi Raja, Schuyler Helford ve Lauryn Alisa McClain gibi oyuncular da yer almaktadır.

Yayın Yeri Neresidir?

Film, 19 Haziran 2020 tarihinde sinamalardaki yerini alacak. Fakat Haunt’un Türkiye’de vizyona girip girmeyeceği şu an için bilinmiyor.

Toplam uzunluğu 92 dakika olan film, IMDB’de 6.3 puana sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top