Detaylıca İnceledik: Haziran Ayında Yayınlanacak The Coma Filmi

thumbnail

19 Haziran 2020 tarihinde vizyona girecek The Coma, bilimkurgu türündedir. Rusya yapımı olan, uzun metrajlı bu filmin yönetmen koltuğunda Nikita Argunov oturmaktadır. Ortak yapımcılığını Şarık Andreasyan ve Gevond Andreasyan üstlenmiştir. Filmin asıl dağıtımcısı Karo Premiere iken, ülkemizdeki dağıtımcısı ise CJ Entertainment Turkey’dir.

Filmin aynı zamanda senaristlerinden biri olan Nikita Argunov, henüz çok tanınmamış olmasına rağmen Mafya Oyunları isimli filim ile kendini fark ettirmiş, The Coma’da da yeteneğini kanıtlamış gibi duruyor.

The Coma – Koma Filmin Konusu

Coma, geçirdiği kazanın ardından kendisini tehlikeli bir dünyanın içinde bulan bir adamın hikâyesini anlatıyor. Gizemli bir kaza geçiren ve bu kazadan sonra bilincini yitiren genç bir mimar, kendisini garip bir dünyanın içinde bulur. Bu dünya; savaş makineleri süslenmiş, dramatik ve psikolojik temalar içeren garip bir dünyadır.

Bu sıra dışı dünya, komadaki insanların fantezi yarattığı son derece düşmanca ve sert çalışmalarla doludur. İçinde yaşamakta olanların anılarına dayanmaktadır. İnsan hafızası, sivilceli kaotik ve istikrarsızdır. Fizik kurallarının kırılabilir ve her şeyi mümkün kılabilir. Komada olan insanların anılarına dayanan dünyanın içinde bulunan adam, hayatın kurtarmak için dünyanın kurallarını öğrenmek zorundadır. Hayatı için zorlu bir savaşın içinde olan adam, gerçek dünyaya çıkış yolunu bulmaya çalışırken bazı sırları çözer ve hayatının aşkı ile tanışma fırsatı yakalar.

The Coma – Koma Filminin Oyuncuları:

Başrolleri Rinal Mukhametov, Anton Pampushnyy ve Lyubov Aksyonova’nın paylaştığı filimin kadrosunda; Milos Bikovic, Konstantin Lavronenko, Aleksey Serebryako, Vilen Babichev, Albert Kobrovsky ve Polina Kuzminskaya yer almaktadır.

The Coma – Koma filminin Fragmanı:

Sıra dışı konusuyla bizi daha izlemeden heyecanlandıran bu filmi görsel açıdan merak ettiyseniz ve hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak istiyorsanız fragmanı izleyebilirsiniz.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top