Şirinler Kayıp Köy

thumbnail

Şirinler Kayıp Köy

Çocuklar İçin Netflix Filmleri

Sürükleyici bir o kadar güldürü ve akıcı sahnelerin sıkça yer verildiği çocuklar için dizayn edilmiş fakat yetişkinler tarafından da merakla takip edilen Şirinler Kayıp Köy, ABD yapımı dizi film özelliği göstermektedir. Şirinlerin maceraları ve gargamelin kötü ve bir o kadar acımasız olması seyirciyi ekrana kilitleyen zıtlık ve renklerin çatışması olarak güncelliğini koruyan bir başarı grafiğine sahiptir.

  • Şirinler Kayıp köy: Bu macerada Şirinler tarafından kurulan ekip yine bir yol macerası ve hikâyesi için yolarla koyulur. Gizemli bir haritanın ortaya çıkması ve gizli bir köyün varlık göstermesi, şirinlerin yollara koyularak bu köyün keşfedilmesine olanak sağlar. Şirine, gözlüklü şirin, Sakar şirin, güçlü şirin gizemli ormanda gizli köyün keşfedilmesine karar veriler. Ancak Gargamel de gizemli haritadan haberdar olarak gizli köyün peşine düşmektedir.
  • Şimdi Şirinler; kötü kalpli gargamelden önce gizli köyü keşfetmeye ve ondan önce bu köye ulaşmaya daha hızlı bir şekilde hareket edecektir. Bu uğurda Şirinler tarihinin içinde bulunduğu keşfetme isteği, tarihinin en büyük gizemini gözler önüne sermektedir. Şirinler kayıp köy, çocuk ve yetişkinlerin ilgiyle takip ettikleri Türk televizyonlarında İlk kez ATV ekranlarında seyircisiyle buluşturulduğu Netflix serisinin en  çok  merak edilen ve ilgiyle seyredilen çocuk sinema  kategorisi  olarak  faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Şirinler Kayıp köy filmi ve animosyon ağırlıklı renkli karakterler; şirinlerin canlı performans ve seyirciyi cezbeden ve mutlu eden karakter özelikleri ile her dönem güncelliğini koruyacak olan bir film sinema özelliği göstermektedir. Çocuklar için Netflix serisinin en büyük kazanımlarından olan Şirinler Kayıp köy, güncelliğini koruyan her dönem ilgiyle izlenebilecek, kalite içerikli marka ve kalsik çizgi film animasyon özelliği taşımaktadır.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top