Pokemon: Mewtwo İntikam Peşinde – Evrim

thumbnail

Pokemon: Mewtwo İntikam Peşinde – Evrim

Pokemon serisinden uyarlanarak animasyon türünde bir filme imza atıldı. Pokemon: Mewtwo İntikam Peşinde – Evrim filmi Netflix’te yayınlanacak. Bu açıklama The Pokémon Company International tarafından yapıldı.

Emily Arons tarafından yapılan açıklamaya göre tüm dünyada rekorlar kıran karakter olan Pokemon’u televizyon aktarmak çok zor bir karar olduğunu söyledi. Pokemon serisinden yeni bir Pokemon hikayesi yaratarak Japonya ve Kore hariç tüm dünyada Netflix üzerinden aynı anda izlenme imkanı veriyor. Arons yaptığı açıklamanın devamında ise Netflix’e övgüler yağdırdı. Bu özel animasyon çocuk filmini tüm dünya da izlettirmek için yapılan anlaşmanın kusursuz olduğundan bahsetti.

Pokemon: Mewtwo İntikam Peşinde – Evrim filmi tüm dünyada pokemon günü olarak kabul edilen 27 şubat tarihinde yayınlanacak.

Pokemon: Mewtwo İntikam Peşinde – Evrim Konusu

Mitolojik bir kahraman pokemon mewtwo’nun insanlardan intikam almak için verdiği savaşları konu edinecek. Çok keyifli görsellere ve karakterlere sahip olan filmin çocukları etkisine alacağı aşikar. Bir araştırma sırasında pokemonlara benzeyen ama aslında çok kötü bir karakter olan bir yaratık geliştirilir. Bu yaratık tüm insanlık için bir tehdit oluşturmuştu. İnsanlar gerçek pokemonlar ile bu kötülükten korunma yolları ararken, onların savaşlarına da destek oluyorlardı.

Gizemli bir eğitmen tarafından gelen daveti kabul eden kahramanlar Ash, Misty ve Brock, yapay bir şekilde pokemen gibi üretilen ve onlarla oyun oynamak maç yapmak isteyen MewTwo ile tanışırlar. Olaylarda zaten bundan sonra başlar.

Pokemon: Mewtwo İntikam Peşinde – Evrim Oyuncuları

Film gösterime çıkmadan önce yayınlanan fragman gerçekten müthiş görsel şölen sunuyor. Güzel grafikler ve sahnelerin gerçekliği ile film çok tutacak gibi duruyor. Bu güzel animasyon filmin başrollerinde Sarah Natochenny, Dan Green, Bill Rogers yer alıyor. Seslendirmeleri ile filme renk katıyorlar.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top