Orange Is The New Black 6. Sezon Ne Zaman?

thumbnail

Orange Is The New Black 6. Sezon Ne Zaman?

Orange is the new black 6. Sezon ne zaman başlayacak sorusu yanıtını buldu. Orange is the New Black’in 6. Sezonunun 27 Temmuz günü başlayacağı kısa bir video ile duyuruldu. Tabi bu kadar geç bir sürede başlayacak olması hayranlarını üzdü.

Ancak genellikle tüm seriyi Netflix özellikle yaz aylarında çıkartıyordu. Belki yapımcıların istediği buydu belki de izlenme olasılığı en yüksek zamanlar olduğu için o aylarda çıkıyordu.

Orange Is The New Black 6. Sezon Konusu

Yönetmen koltuğunda Jenji Kohan’ın bulunduğu Orange is the New Black dizi konusu itibari ile herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Konunu geçtiği yer Litchfield hapishanesidir. Eski sevgilisi bir uyuşturucu karteli için çalışan ve evlenme arifesinde olan Piper’ın, seneler sonra işlediği bir suç yüzünden hapse girmesini anlatıyor. Hapiste eski sevgilisi ile tekrar karşılaşan Piper, bu güne kadar yaşadığı hayatın içinde hiç karşılaşmadığı birbirinden farklı insanlarla tanışıyor.

Önceki sezonda Litchfield hapishanesinde bir ayaklanma çıkmış ve bu ayaklanma neticesinde pek çok sevilen karakter hapishaneden otobüsler vasıtasıyla başka yerlere nakledilmişti. Ayrıca dizinin en önemli ve en çok sevilen baş karakterlerinden bazıları hazırlanan sığınakta mahsur kalmıştı. Bunlar, Crazy Eyes, Cindy, Piper, Frieda, Nicky, Taystee, Mendoza, Alex ve Red’di. Sezon kapanışı damga vurmuştu ve kapanış sahnesinde sığınağın kapısının ağır silahlarla kuşatılmış polisler tarafından patlatıldığı görülmüştü. Bakalım bu sezonda nasıl maceralar bekliyor bekleyip göreceğiz.

Orange is the new black 6. Sezon ne zaman yayınlanırsa yayınlansın severek izlenecek ve beklenecek bir filmdir. O yüzden 27 Temmuz gününü iple çekiyoruz. Ayrıca Orange is the New Black’in Twitter hesabından 20 saniyelik video ile Litchfield’ın kafeteryasının dumanlar ve yıkık dökük halini izlettirdiler.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top