Lost Dizi Konusu ve Oyuncuları! Lost Lost İmdb Puanı, izlenir mi?

thumbnail

Dizi yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi görmüştür ve bir çok ödül almıştır. ABD yapımı olan dizi 2004-2010 yılları arasında gösterilmiştir.

Lost Dizi Konusu

Dizi bir uçağın düşmesi sonucu adada mahsur kalan kişilerin başına gelen esrarengiz olayları anlatmaktadır. Ana konu aslında bu dizide oynayan kişilerin adadaki hayatlarıdır. Ancak her bir bölümde oyuncuların adaya gelmeden önceki hayatlarına da değinilmektedir. Adada toplamda 48 kişi mahsur kalmıştır ve buradaki kişiler aslında yalnız olmadıklarını başlarına gelen olaylardan sonra anlayacaklardır.

Lost Sezon ve Bölüm Sayısı

Dizi Eylül 2004-mayıs 2010 tarihleri arasında toplamda 121 bölüm ve 6 sezon çekilmiştir. Her bir bölümü yoğun ilgi ile beklenen dizinin oyuncu kadrosu da oldukça geniştir.

Lost Oyuncu Kadrosu

Matthew Fox, Evangeline Lily, Josh Holloway, Terry O’Quinn, Naveen Andrevs, Jorge Garcia, Harold Perrineau, Emilie De Ravin, Dominic Monaghan

Lost İzlenir mi? İmdb Puanı, İzleyici Yorumları

Dizi birçok ödül almış ve her bir bölümü büyük bir ilgi ile beklenmiştir. 8,4 ımdb puanına sahip olan dizi başlangıç bölümlerinde çok fazla ilgi ile karşılanmasa da adada esrarengiz olayların tespit edilmesi itibari ile izleyicilerin meraklı bekleyişlerine tanık olmaktadır. Hem oyuncu kadrosu hem de diziye ayrılan dev bütçe ile dikkat çeken dizi ile ilgili de izleyici yorumları gayet olumlu olmaktadır.

Sinemanın binlerce renk tonuna dair bilgiyi blog sitemizde bulabilirsiniz. Sinema aşığı yazarlardan film ve dizi yorumlarını okumak istiyorsanız bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top