Farscape Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu, Farscape Kaç Sezon?

thumbnail

Farscape Dizi Konusu

Astronot olan John sadece kendi geliştirmiş olduğu bir teoriyi denemek için küçük olan uzay mekiğini gökyüzüne çıkarmaya karar verir. Ancak deney sırasında karşısına solucan delikleri çıkar ve galaksi görünmeye başla. Solucan delikleri ona yol göstererek uzayda açılan kapılardır. Gittiği zaman kendisini küçük bir uzay savaşında bulur. Bu sırada üç mahkum da başka bir uzay gemisiyle kaçmaya karar verir. John ise tüm sezon boyunca kendine eşlik edecek olan diğer takım arkadaşlarıyla tanışmış olur.

Farscape Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosu oldukça gelişmiştir. Ben Browder, claudia Black, Anthony simcoe, Melissa Jaffer gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Bu nedenle dizinin kalitesi de oldukça iyi denebilir.

Farscape Kaç Sezon

Farscape oyuncu kadrosunun iyi olmasının dışında sezon ve bölümleriyle karşımıza çıkıyor. Toplam da 4 sezon ve her biri 22 bölümden oluşan Farscape dizisini hiç sıkılmadan ve oldukça heyecanlı bir şekilde izlemek mümkün.

Farscape Dizi Yorumları

Dizi uzayda geçen dört sezonluk bir dizidir. Oldukça aksiyon ve heyecan olduğu için bir çok izleyici tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Aksiyon ve heyecan bir dizide olduğu zaman genellikle bir çok izleyici rahat bir şekilde izlemektedir. Bu nedenle Farscape dizisi de oldukça beğenilen kaliteli dizilerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Diziyi internet üzerinden kaliteli bir şekilde izlemek de mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top